درباره ما

پرتو شبکه بنیـــــــــس ارائـــه تجهیــزات شبـکه و فیبــــــر نــوری

پرتو شبکه بنیـــــــــس

شرکت پرتو شبکه بنیـــــــــس فعالیت خود را در راستای تأمین تجهیزات و راه اندازی شبکه های فیبر نوری و مسی و ارائه خدمات تخصصی با بهینه ترین زیر ساخت ارتباطی و بالا بردن سرعت و کاهش زمان با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت آغاز نموده است.


این شرکت با اتکا به تجربه کارشناسان خود و استفاده از به روزترین تکنولوژی ها در زمینه شبکه های فیبر نوری و مسی همواره در جهت رضایت مشتریان حرکت کرده و آماده ارائه این فناوری به تمام شرکت ها و سازمان ها در سطوح مختلف می باشد.


از آنجا که امروزه انتقال سریع و مطمئن اطلاعات به یکی از دغدغه های مهم سازمان ها تبدیل شده است، فراهم کردن بستر ارتباطی که تأمین کننده این نیاز ها باشد امری اجتناب ناپذیر است. لذا بر آن شدیم تا با فروش تجهیزات فیبر نوری و شبکه مسی از یک سو و ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نصب، اجرا، نظارت و پشتیبانی تمامی پروژه های فیبر نوری و شبکه مسی گامی مؤثر در این زمینه برداریم.


ما با انتخاب برندهای NEXANS و OXIN از میان چندین برند مطرح جهانی در زمینه تجهیزات فیبر نوری و شبکه مسی، کمیت، کیفیت، بهره وری، زمان و پایداری را لحاظ کرده و اطلاعات شما را به معنای واقعی کلمه با سرعت نور انتقال می دهیم!


OXIN Fiber Optic Cable & Equipment


NEXANS Global Expert in Cables & Cabling Systems

Parto Shabake Benis